اطلاع‌رسانی پلیس؛ عامل تسهیل تردد زائران اربعین + خشم بحرین از برگزاری نمایشگاه «شهدای بحرین» – ره جویان عدالت

خبرگزاری ایسنا: جانشین نیروی انتظامی کشور گفت: اطلاع رسانی به موقع پلیس بسیاری از موارد زمینه تسهیل تردد زائران را فراهم آورد
مومنی با قدردانی از همراهی و همکاری خوب مردم و زائران حسینی از تلاش‌های فرهنگی آموزشی و اطلاع‌رسانی مجموعه معاونت اجتماعی در ماموریت اربعین تقدیر کرد

جانشین نیروی انتظامی کشور با اشاره به تردد بیش از ۲ میلیون زائر از مرزها و بازگشت ۷۰۰ هزار نفر به کشور خاطرنشان کرد: از ساعت ۱۶ امروز به جهت روان سازی ترافیک و تسهیل در شد آمدی خودروهای زائران مسیر مهران به سمت ایلام یک طرفه شد و برای رفتن به شهر مهران مسیر ایلام- ملکشاهی- مهران جایگزین شده است .

وی با قدردانی از تلاش های ارزنده رسانه‌ها و به ویژه صدا و سیما تصریح کرد: اطلاع رسانی به موقع پلیس در بسیاری از موارد باعث شد که روند تردد زائران در مرز تسهیل شود.

خبرگزاری ایسنا: جانشین نیروی انتظامی کشور گفت: اطلاع رسانی به موقع پلیس بسیاری از موارد زمینه تسهیل تردد زائران را فراهم آورد.
سردار «اسکندر مومنی» در مرز مهران اظهار کرد:امسال اطلاع رسانی به زائران در حوزه اقدامات و فعالیت‌های پلیس و اجرای طرح‌های انتظامی امنیتی و ترافیکی مناسب و به موقع بود .

——————-
خبرگزاری فارس: سفارت بحرین در عراق در واکنش به برگزاری نمایشگاه «شهدای بحرین» در کربلاء، مدعی شد که این شهدا «افراد تحت تعقیب در رابطه با قضایای امنیتی مورد حمایت عراق و برخی دیگر بوده‌اند»
به نوشته وبگاه «منامه بوست»، سفارت بحرین از مسئولان عراق خواست تا تحقیقاتی درباره مسئولان برگزاری این نمایشگاه انجام داده و برگزاری آن را متوقف کنند چرا که این نمایشگاه با وجود درخواست‌های مکرر مقامات بحرین هر ساله برگزار می‌شود و تأثیرات منفی بر روابط بحرین و عراق خواهد داشت.

خبرگزاری فارس: سفارت بحرین در عراق در واکنش به برگزاری نمایشگاه «شهدای بحرین» در کربلاء، مدعی شد که این شهدا «افراد تحت تعقیب در رابطه با قضایای امنیتی مورد حمایت عراق و برخی دیگر بوده‌اند».
سفارت بحرین همچنین از مسئولان عراق خواسته است تا تمامی افراد تحت تعقیب امنیتی را که عراق را محلی برای آنچه «فعالیت‌های خصمانه علیه بحرین» قرار داده و امنیت بحرین و منطقه را بر هم می‌زنند، بازداشت کرده و به بحرین تحویل دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *