لوپیتا نیونگ‌او در بازسازی «آدمکش» جان وو + استفاده از بن کارت‌های ۹۶ در نمایشگاه کتاب ۹۷ – ره جویان عدالت

آی ‌سینما: فیلم اکشن کلاسیک «آدمکش» که به کارگردانی جان وو در سال 1989 روی پرده رفت، بازسازی می‌شود. لوپینا نیونگ او بازیگر برنده اسکار در این پروژه نقش آدمکش اصلی داستان را ایفا می‌کند؛ شخصیتی که پیش از این با بازی چو یون فت مقابل دوربین رفته بود
لوپیتا نیونگ‌او در بازسازی «آدمکش» جان وو

به نوشته ددلاین، فیلمنامه نسخه جدید «آدمکش» (The Killer) توسط اران کریوی بازنویسی شده است. نگارش نسخه اولیه این فیلمنامه بر عهده جاش کمپبل و مت استوکن بوده است. کارگردان 71 ساله هنگ کنگی قصد دارد از اواخر سال 2018 تولید این پروژه را در فرانسه و آلمان آغاز کند.

آی ‌سینما: فیلم اکشن کلاسیک «آدمکش» که به کارگردانی جان وو در سال 1989 روی پرده رفت، بازسازی می‌شود. لوپینا نیونگ او بازیگر برنده اسکار در این پروژه نقش آدمکش اصلی داستان را ایفا می‌کند؛ شخصیتی که پیش از این با بازی چو یون فت مقابل دوربین رفته بود. استودیوی یونیورسال پیکچرز بازسازی این اکشن هنگ کنگی را بر عهده گرفته و قرار است خود وو برای کارگردانی نسخه جدید قاتل بازگردد.

نیونگ او که برای ایفای نقش در «12 سال بردگی» موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل شد، بعدتر در فیلم‌های اخیر «جنگ ستارگان» و همین‌طور فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» ایفای نقش کرد. او در بازسازی «قاتل» در نقش آدمکشی ظاهر خواهد شد که با به خطر انداختن جان خودش تلاش می‌کند زندگی زنی را که بر اثر اشتباه او نابینا شده، نجات بدهد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: همایون امیرزاده، سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده اهالی قلم و کسانی که بن کارت‌های خرید کتاب سال گذشته را دارند، می‌توانند در مدت زمان برپایی نمایشگاه از بن‌ کارت‌های خود استفاده کنند
وی تصریح کرد: البته زمان استفاده از بن کارت‌های سال گذشته کتاب صرفا در روزهای نمایشگاه (22-12 اردیبهشت ماه) قابل استفاده است.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ 12 تا 22 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: همایون امیرزاده، سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده اهالی قلم و کسانی که بن کارت‌های خرید کتاب سال گذشته را دارند، می‌توانند در مدت زمان برپایی نمایشگاه از بن‌ کارت‌های خود استفاده کنند.

سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران همچنین از قابل استفاده بودن بن‌کارت‌های سال گذشته در کتاب‌فروشی‌ها خبر داد و گفت: بن ‌کارت‌های سال گذشته در کتابفروشی‌هایی که POS بانک شهر دارند نیز قابل استفاده خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *