طوفان ۳ دقیقه‌ای یوونتوس، تاتنهام را غرق کرد + ایراد دوباره شورای نگهبان به لایحه بودجه ۹۷ – ره جویان عدالت

 خبرگزاری تسنیم: شب دوم دور برگشت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با صعود تیم‌های یوونتوس و منچسترسیتی به جمع 8 تیم برتر این رقابت‌ها راه یافت
 خبرگزاری تسنیم: شب دوم دور برگشت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با صعود تیم‌های یوونتوس و منچسترسیتی به جمع 8 تیم برتر این رقابت‌ها راه یافت.

در مهم‌ترین بازی، یوونتوس در خانه تاتنهام به برتری 2 بریک رسید و با توجه به تساوی 2 بر 2 در بازی رفت با نتیجه مجموع 4 بر 3 به دور بعد رسید. در حالی که گل مین کره‌ای در دقیقه 39، تاتنهام را پیش انداخته بود، یوونتوس با طوفان 3 دقیقه‌ای‌اش توسط ایگواین در دقیقه 64 و دیبالا در دقیقه 67 به گل رسید و برتری 2 بریک را رقم زد. اتفاق مهم بازی، نادیده گرفته شدن یک پنالتی واضح یوونتوس در نیمه اول بود که البته با توجه به صعود این تیم، تاثیرگذار نشد.

در دیگر بازی، منچسترسیتی که با توجه به برتری 4 بر صفر بازی رفت در زمین بازل خیال راحتی بابت صعود داشت در خانه و در غیاب چند مهره کلیدی خودش 2 بریک شکست خورد اما صعود کرد.ژسوس در دقیقه 8 سیتی را پیش انداخت اما بازل توسط الیونسی در دقیقه 17 و لانگ در دقیقه 72 به گل رسید و پیروز شد. در نهایت منچسترسیتی با برتری مجموع 5 بر 2 به جمع 8 تیم برتر رسید.

——————-

خبرگزاری فارس: عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: نشست شورای نگهبان برای بررسی مصوبه مجلس در خصوص بودجه سال 97 برگزار شد و اعضای شورا مجدداً‌ ایراداتی را به مصوبه مجلس در این خصوص وارد دانستند
سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشت:‌ نتیجه بررسی لایحه بودجه سال 97 در جلسه شورای نگهبان به صورت غیررسمی برای مجلس ارسال شد.

خبرگزاری فارس: عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: نشست شورای نگهبان برای بررسی مصوبه مجلس در خصوص بودجه سال 97 برگزار شد و اعضای شورا مجدداً‌ ایراداتی را به مصوبه مجلس در این خصوص وارد دانستند.

وی افزود: اعضای شورای نگهبان به هفت بند بودجه ایراد گرفتند که این ایرادات هم شرع و هم قانون اساسی و هم عبارتی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *