بدرقه بهار با هنر در بوستان‌های تهران + برومند: مثل بازی با مراکش بازی کردیم – ره جویان عدالت

خبرگزاری مهر: جشنواره «نقش بهار تهران» رویدادی به وسعت یک شهر است که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری ایده و دیگر آموزشگاه‌های هنری شهر تهران برگزار می‌شود
خبرگزاری مهر: جشنواره «نقش بهار تهران» رویدادی به وسعت یک شهر است که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری ایده و دیگر آموزشگاه‌های هنری شهر تهران برگزار می‌شود.

جشنواره «نقش بهار تهران» در آخرین روز فصل بهار و در آستانه تابستان ۳۱ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در بوستان‌ها، فضاها و گذرهای شهر تهران برگزار می‌شود. موسسه فرهنگی هنری ایده نیز در بلوار کشاورز میزبان علاقمندان به هنر است.

در این رویداد برگزاری کارگاه‌های آموزشی هنرهای تجسمی، معرفی آموزشگاه‌ها و مراکز آموزش هنر با حضور استادان و هنرمندان و هنرجویان برپا می‌شود.

این جشنواره به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تهران و با همراهی مؤسسه فرهنگی هنری ایده، آموزشگاه‌های آزاد هنری شهر تهران، هنرستان هنرهای زیبا پسران، هنرستان هنرهای زیبا دختران، هنرستان کمال الملک و انجمن هنرهای تجسمی استان تهران امروز پنج‌شنبه ۳۱ خرداد برپا می‌شود.

——————-

خبرگزاری میزان: پرویز برومند در خصوص عملکرد ملی پوشان ایران برابر اسپانیا اظهار داشت: بازیکنان در این بازی هم مثل بازی با مراکش بودند
خبرگزاری میزان: پرویز برومند در خصوص عملکرد ملی پوشان ایران برابر اسپانیا اظهار داشت: بازیکنان در این بازی هم مثل بازی با مراکش بودند. فقط تفاوتش این بود که ما در این بازی موقعیت گل بیشتری نسبت به مراکش داشتیم.اسپانیا هم از معدود موقعیتی که به دست آورد توانست استفاده کند و بازی را ببرد.

دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه چه عاملی موجب شد تا ایران این بازی را ببازد، گفت: باید منطقی باشیم، ما مقابل یکی از بهترین تیم‌های دنیا این نتیجه را گرفتیم. منطق فوتبال این بود که ما باید با 3 یا 4 گل می‌باختیم، اما با عملکرد خوب بازیکنان این نتیجه رقم نخورد.

برومند در مورد عملکرد بیرانوند در دو بازی اخیر تصریح کرد: بیرانوند در مجموع عملکرد خوبی داشت و به غیر از یک دفع اشتباه در این بازی اشتباه دیگری نکرد.

وی افزود: به هرحال سیستم تدافعی تیم ملی برنامه‌ای است که سرمربی تیم ملی برای موفقیت تیم در نظر گرفته است. سیستمی که خوشایند مردم ایران نیست، اما بازیکنان واقعا زحمت کشیدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *