تیم ملی جوانان راهی اردن شد + صدور روادید الکترونیکی در فرودگاه امام (ره) – ره جویان عدالت

خبرگزاری ایسنا: رقابت‌های قهرمانی غرب‌آسیا مسابقاتی برای کسب سهمیه حضور در رقابت‌های زیر ۱۸ سال آسیا است که سال آینده در تایلند برگزار خواهد شد
اسحاق حاتمی فر

 پنجشنبه  ۲۶ بهمن:

سوریه – لبنان

خبرگزاری ایسنا: رقابت‌های قهرمانی غرب‌آسیا مسابقاتی برای کسب سهمیه حضور در رقابت‌های زیر ۱۸ سال آسیا است که سال آینده در تایلند برگزار خواهد شد.
علی کاشانی

امیر حسین علیاری

ناصر پیروردی زاده _ بدنساز

اردن – سوریه

ترکیب تیم ملی در رقابت‌های غرب‌آسیا را نفرات زیر تشکیل می‌دهند:

نناد تریونیک _  مدیر فنی

سوریه – ایران

صفا نکوئی

 سه شنبه ۲۴ بهمن:

مهران کیش نیز داور مدعو ایرانی است که در این رقابت‌ها قضاوت خواهد کرد.

بسکتبالیست‌های جوان ایران در مسیر حضور در جام جهانی زیر ۱۹ سال در سال ۲۰۱۹ هستند.

برنامه مسابقات تیم ملی بسکتبال زیر ۱۸  درمسابقات غرب آسیا به شرح زیر است:

عراق – سوریه

لبنان- عراق

امیر حسین رضائی فر

اردن – لبنان

نصرت ا.. جعفریان _ سرپرست

ایران – عراق

کریم محمدپور  _ پزشک

رضامرادی

همچنین کادر فنی تیم ملی جوانان در غرب‌آسیا به شرح زیر است:

متین  اقاجانپور

احسان دلیرزهان

پدرام فخفوری

فرشاد عالمی _ آنالیزر

 دوشنبه  ۲۳ بهمن:

 چهارشنبه ۲۵ بهمن:

یکشنبه ۲۲ بهمن:

بهشاد عرب‌زاده

امید موحدنژاد _ مربی

سیامک ویسی _ مربی

لبنان – ایران

ابولفضل قادریان

اردن – عراق

محسن شاه علی _ سرمربی

اردن – ایران

محمدرضا تقی لو

——————-
خبرگزاری مهر: بر اساس این اقدام برچسب روادید که پیش از این در گذرنامه مسافران خارجی الصاق می شد حذف و اطلاعات روادید بصورت سیستمی در گیت گذرنامه پلیس خوانده می شود
بر اساس این گزارش؛ هم اکنون روزانه ۱۲۰۰ روادید در فرودگاه امام خمینی صادر و با این اقدام پیش بینی می شود این میزان تا ۳ برابر افزایش یابد.

خبرگزاری مهر: بر اساس این اقدام برچسب روادید که پیش از این در گذرنامه مسافران خارجی الصاق می شد حذف و اطلاعات روادید بصورت سیستمی در گیت گذرنامه پلیس خوانده می شود. به این ترتیب با حذف برچسب های فیزیکی، صدور روادید الکترونیکی موجب سهولت مراجعات و کاهش قابل توجه زمان مسافران ورودی خواهد شد.
شهرام آدم نژاد، مدیرعامل شهرفرودگاهی امام خمینی گفت: این فرودگاه باید پیشران در هوشمندسازی همه تقاضاها و خدمات مورد نیاز مسافران باشد و صدور روادید الکترونیکی گام نخست این مهم است. برای تحقق فرودگاه الکترونیک در حال برنامه ریزی و فعالیت هستیم و مجموعه فناوری اطلاعات شهر فرودگاهی امام خمینی ماموریت ویژه ای دارد. نخستین گام در خدمات الکترونیک فرودگاه همین صدور روادید الکترونیکی است که شرکت فرودگاهی برای تسهیل امور مسافران خارجی زیر ساخت و محل مناسب را اختصاص داده است.

 پلیس و وزارت خارجه­ ­در یک هم اندیشی مشترک،​­ ­از امروز­ بر حذف برچسب­­­ روادید در فرود گاه­­ امام خمینی­ اقدام کردند­ که این تصمیم،​ ­موجب بالا رفتن سرعت و دقت ورود مسافران به کشور خواهد شد.

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی تصریح کرد: علاوه بر ارتقا پرتال فرودگاه و طراحی اپلیکیشن تلفن همراه همچنین تابلوی اطلاعات سفر،امکانات پارکینگ و دیگر مجموعه های خدماتی متعدد ترمینال در اولویت خدمات الکترونیکی قرار دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *