جابجایی 70 هزار زائر اربعین با قطار تا شلمچه + کنایه جدید ستاره سابق رئال به بارسلونا – ره جویان عدالت

خبرگزاری ایسنا: فرمانده مرکز مقاومت بسیج راه آهن از جابه جایی 70 هزار نفر به وسیله قطار ریل باس از ششم آبان تا امروز خبر داد
خبرگزاری ایسنا: فرمانده مرکز مقاومت بسیج راه آهن از جابه جایی 70 هزار نفر به وسیله قطار ریل باس از ششم آبان تا امروز خبر داد.
سرهنگ عباس زاده با تقدیر از عاملان برگزاری شایسته مراسم اربعین همدلی را رمز ارائه خدمات شایسته دانست و از مسئولان خواستار همدلی بیشتر شد. 

فرمانده مرکز مقاومت بسیج راه آهن کشور در ادامه بازدید خود به زیرساخت های فراهم شده در شلمچه برای حمل و نقل ریلی اشاره کرد و گفت: در پایانه مرزی شلمچه سکوی 40 متری و در مسیر خرمشهر به شلمچه چند توقفگاه وجود دارد که جابه‌جایی زوار از این مکان ها توسط قطار ریل باس صورت می گیرد.

سرهنگ داود عباس زاده امروز پنج شنبه (18 آبان ماه ) در گفت و گو با خبرنگار ایسنا عنوان کرد: از ششم آبان انتقال و جابه جایی زوار تا مرز شلمچه توسط قطار ریل باس آغاز شده و روزانه به صورت رایگان 336 نفر صندلی در هر رام قطار به مرز شلمچه تردد می کنند که شمار افراد جا به جا شده تاکنون به حدود 70 هزار نفر می رسد.

وی ادامه داد: از قم و مشهد نیز قطارهایی هم به صورت مستقیم و هم به شکل ترکیبی به کربلا تردد کردند که شاهد ترکیبی از مسافران داخل کشور و اتباع سایر کشورهای همسایه در این مسیر بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه تازه بودن داغ اباعبدالله پس از گذشت حدود 1400 سال در وجود شیعیان را رخدادی خاص خواند و افزود: حضور معنوی میلیون ها نفر تابلوی شگفتی ایجاد کرده که اگر راه های مواصلاتی و مرزها اجازه تردد عده ای بیشتر را می داد به طور حتم شمار جمعیت 20 میلیونی شرکت کننده در راهپیمایی اربعین به 50 میلیون نفر هم می رسید.

——————-

ورزش سه: گوتی، ستاره سابق رئال شب گذشته میهمان برنامه ال چیرینگیتو بود و از این فرصت استفاده کرد تا یک کنایه جدید به بارسلونا بزند
گوتی در مقایسه بین رئال و بارسا گفت:« بارسا تیم بزرگی است. البته که نمی توانم این را انکار کنم ولی در مقام مقایسه با رئال، یک پله پایین تر قرار می گیرد. رئال وجهه جهانی بالاتری از بارسلونا دارد.

ورزش سه: گوتی، ستاره سابق رئال شب گذشته میهمان برنامه ال چیرینگیتو بود و از این فرصت استفاده کرد تا یک کنایه جدید به بارسلونا بزند.

گوتی نزدیک به دو سال است که هدایت تیم جوانان رئال را بر عهده دارد و از آن دسته شخصیت های ورزشی است که در توئیتر حضوری فعال دارد. هر از چند گاهی نیز شاهد کنایه های او به بارسلونا هستیم.

کنایه جدید ستاره سابق رئال به بارسلونا

هر بازیکنی که به رئال می آید، چند سال بازی می کند و سپس این تیم را ترک می کند، به ندرت بر علیه باشگاه حرف می زند چون سخت است که به رئال بیایی و بعد، از آن به بدی حرف بزنی. مهم نیست بازیکن تیم های پایه باشی یا یک بازیکن خارجی؛ فقط می توان قدردان رئال مادرید بود. رئال بالاترین جایگاه برای هر فوتبالیستی است.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *