مقام سعودی: اراده کنیم با ایران در خاک خودش می‌جنگیم! + باران و باد شدید در نواحی غربی و شمال کشور – ره جویان عدالت

خبرگزاری مهر: به نقل از العربیه، ثامر السبهان وزیر مشاور در امور کشورهای خلیج فارس در عربستان سعودی که از او به عنوان مسئول پرونده لبنان در حکومت سعودی یاد می شود مدعی شد ما نیازی به خاک لبنان برای رویارویی با ایران نداریم و اگر اراده کنیم با ایران در خاک خودش و نه سرزمین های دیگر روبرو می شویم
خبرگزاری مهر: به نقل از العربیه، ثامر السبهان وزیر مشاور در امور کشورهای خلیج فارس در عربستان سعودی که از او به عنوان مسئول پرونده لبنان در حکومت سعودی یاد می شود مدعی شد ما نیازی به خاک لبنان برای رویارویی با ایران نداریم و اگر اراده کنیم با ایران در خاک خودش و نه سرزمین های دیگر روبرو می شویم.
سبهان همچنین مدعی شد گارد حفاظتی سعد حریری اطلاعاتی مبنی بر تلاش برای ترور وی دارد.

لازم به ذکر است این ادعا توسط دستگاه امنیتی لبنان تکذیب شده است.

وی در ادامه مدعی حمایت ایران از تروریسم شد.

وی همچنین در واکنش به استعفای سعد الحریری نخست وزیر لبنان مدعی شد عربستان حریری را برای کناره گیری تشویق نکرده است.

——————-
خبرگزاری تسنیم: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: موج بارشی که در روزهای گذشته وارد کشورمان شده بود امروز نیز تا اواخر وقت بر بخشهایی از مناطق غرب، شمال غرب، سواحل غربی خزر و دامنه‌های البرز غربی و مرکزی تأثیر می‌گذارد و موجب ابرناکی و بارش باران به‌همراه وزش باد در این بخشها خواهد شد
وظیفه با بیان اینکه کیفیت هوای تهران در دو روز گذشته به‌دلیل افزایش غلظت غبار در شرایط نامطلوبی قرار داشت، گفت: امروز به‌دلیل وزش باد مناسب و رقیق‌تر شدن غبار شاهد بهبود کیفیت هوا خواهیم بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تأکید کرد: مسافران شهرهای شمالی و شمال غربی حتماً پیش از سفر تجهیزات ایمنی برای سفر را همراه داشته باشند.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور، اهواز با 33 درجه بالای صفر را گرمترین و اردبیل با صفر درجه را سردترین نقاط کشور دانست و اظهار کرد: دمای هوای تهران امروز به 21 درجه بالای صفر رسید که طی دو روز آینده شاهد افزایش یک‌درجه‌ای دما خواهیم بود.

وی ادامه داد: همچنین در روزهای یکشنبه و دوشنبه با گذر موج بارشی بخشهایی از شمال غرب، غرب و سواحل غربی خزر با رشد ابر، بارش پراکنده و وزش باد مواجه می‌شوند.

وی ادامه داد: بارشها در ساعات آتی بیشتر در  برخی نقاط کرمانشاه، کردستان، زنجان و جنوب اردبیل شدت بیشتری دارد و در ارتفاعات شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی این بارشها به‌صورت برف پیش‌بینی می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: موج بارشی که در روزهای گذشته وارد کشورمان شده بود امروز نیز تا اواخر وقت بر بخشهایی از مناطق غرب، شمال غرب، سواحل غربی خزر و دامنه‌های البرز غربی و مرکزی تأثیر می‌گذارد و موجب ابرناکی و بارش باران به‌همراه وزش باد در این بخشها خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *