کنترل مدارس دخترانه توسط پلیس تهران + عابدزاده: از امروز تلاشم را بیشتر می‌کنم – ره جویان عدالت

رئیس پلیس تهران در خصوص ناامنی‌های ایجادشده در پایتخت، خبر از کنترل و مدیریت پلیس در تمامی نقاط مورد آسیب و حساس داد و گفت: ما در واقع یکی از موضوعاتی که به شدت پیگیری می‌کنیم بحث اراذل، اوباش و مزاحمین نوامیس است
وی با بیان اینکه در حال حاضر هم تمام مدارس به‌ویژه مدارس دخترانه تا شعاع مناسب به ترتیبی مورد توجه، مدیریت و کنترل پلیس واقع شده است، تاکید کرد: اقدامات لازم در مورد استقرار پلیس در تمامی نقاط حساس و کلیه مدارس در سطح شهر تهران در حال انجام است و شهروندان اطمینان داشته باشند که تهران محلی برای جولان اراذل و اوباش نخواهد بود.

 سردار رحیمی خاطرنشان کرد: تاکنون در چند مرحله طرح‌هایی توسط پلیس اجرا شد و این روند در آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

رئیس پلیس تهران در خصوص ناامنی‌های ایجادشده در پایتخت، خبر از کنترل و مدیریت پلیس در تمامی نقاط مورد آسیب و حساس داد و گفت: ما در واقع یکی از موضوعاتی که به شدت پیگیری می‌کنیم بحث اراذل، اوباش و مزاحمین نوامیس است.
——————-
خبرگزاری فارس: امیر عابدزاده در خصوص دعوت شدنش به تیم ملی اظهار داشت: خداراشکر می کنم که به تیم ملی دعوت شدم.اتفاق  خیلی خوب برای من در زندگی افتاد و آرزوی هر بازیکنی این است که پیراهن تیم ملی‌ کشورش را بپوشد
وی ادامه داد: مطمئناً این اول کار است و باید بیشتر کار کنم تا به جایگاه بهتری در تیم ملی برسم و حس خوبی است که در تیم ملی حضور پیدا کنی و بتوانی با یک پیروزی دل ۷۰ میلیون ایرانی را شاد کنی. امیدوارم این اتفاق بیفتد. باز هم می‌گویم خوشحالم که در این مسیر قرار گرفتم و امیدوارم که بتوانم به جایگاه بهتری برسم و روز به روز پیشرفت کنم.

خبرگزاری فارس: امیر عابدزاده در خصوص دعوت شدنش به تیم ملی اظهار داشت: خداراشکر می کنم که به تیم ملی دعوت شدم.اتفاق  خیلی خوب برای من در زندگی افتاد و آرزوی هر بازیکنی این است که پیراهن تیم ملی‌ کشورش را بپوشد. به یکی از اهدافم رسیدم و این اتفاق برای من یک شروع جدید است.
دروازه‌بان تیم ماریتیمو پرتغال افزود: تا به امروز تلاش زیادی کردم و از این لحظه باید تلاشم را دوچندان کنم که بتوانم این جایگاه را حفظ کنم و روز به روز پیشرفت کنم و به جایگاه‌های بالاتری برسم. می‌دانم هرکسی که پیراهن تیم ملی را بپوشد مسئولیت بزرگی دارد چرا که باید دل میلیون‌ها ایرانی را در تیم ملی شاد کند، خداراشکر که با تلاش و پشتکار توانستم به این جایگاه برسم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *