دومین پیروزی پیکان در گنبد به دست آمد + تداوم آلودگی هوا در مشهد – ره جویان عدالت

 خبرگزاری تسنیم: در هفته پنجم دور رفت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور تیم هاوش گنبدکاووس که به تازگی دچار تغییر و تحولات در بخش مدیریتی و کادرفنی شده، عصر امروز به مصاف تیم پیکان تهران رفت که با نتیجه 3 بر صفر برابر میهمان خود شکست خورد
تیم هاوش گنبد این مسابقه را با ترکیب سخی عیدی، کمال قریشی، علی سجادی، علیرضا نادی، سهیل احمدی و بهزاد حیدرشاهی آغاز کرد و پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان نیز این مسابقه را با ترکیب پوریا فیاضی، سعید معروف، محمد فلاح، سیمون پیتر جان، فرهاد نظری افشار و پوریا یلی آغاز کرد.

 خبرگزاری تسنیم: در هفته پنجم دور رفت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور تیم هاوش گنبدکاووس که به تازگی دچار تغییر و تحولات در بخش مدیریتی و کادرفنی شده، عصر امروز به مصاف تیم پیکان تهران رفت که با نتیجه 3 بر صفر برابر میهمان خود شکست خورد.

تیم والیبال هاوش گنبدکاووس تا هفته پنجم 3 شکست، یک پیروزی و همچنین یک بازی معوقه مقابل کاله آمل دارد و سه‌شنبه هفته آینده میهمان سایپای تهران خواهد بود.

این دیدار را علیرضا قریب و اسماعیل رزقی قضاوت کردند و محمد حسن خوشدل ناظر سازمان لیگ و احمد بندری ناظر داوری بود.

دیدار امروز دو تیم پیکان و هاوش گنبدکاووس آمار تماشاگران در لیگ برتر امسال را شکست و 5 هزار گنبدی علاقمند را به سالن المپیک این شهر کشاند.

این دیدار با حضور تماشاگران گنبدی در سالن المپیک این شهر برگزار شد.

در این دیدار تیم پیکان تهران در سه گیم با نتایج 25 بر 16 ، 25 بر 19 و 25 بر 18 توانست بازی را به سود خود پایان دهد.

——————-

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی مشهد گفت: کیفیت هوای روز یکشنبه مشهد برای چندمین روز متوالی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرارگرفت
اسماعیلی بیان کرد: مقایسه غلظت آلاینده ها حاکی از آن است که بر غلظت تمامی آلاینده ها نسبت به روز گذشته افزوده شده است.

وی خاطرنشان کرد : توصیه می شود افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

رضا اسماعیلی اظهار کرد: مطابق اطلاعات به دست آمده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی، کیفیت هوای مشهد صبح  یکشنبه با شاخص ۱۳۹ در شرایط ناسالم برای  گروه های حساس  قرار دارد.

وی افزود: کیفیت هوا در همه ایستگاه های شهر به جز حرم مطهر رضوی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی مشهد گفت: کیفیت هوای روز یکشنبه مشهد برای چندمین روز متوالی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرارگرفت.

رئیس مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی مشهد تصریح کرد: بیشترین میزان آلودگی از ایستگاه خاقانی  با شاخص ۱۶۳ در شرایط ناسالم  گزارش شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *