رانیری: یوونتوس مثل یک کوسه است + زندگی زنان در کره شمالی – ره جویان عدالت

خبرگزاری تسنیم: کلودیو رانیری در گفت‌وگو با روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا در پاسخ به این پرسش که «کدامیک از تیم‌های پیشین شما بهترین شانس را برای قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا را دارند؟»، گفت: یوونتوس، اما اتلتیکو مادرید و چلسی را دهم ست‌کم نگیرید
سرمربی پیشین یوونتوس در دفاع از مهاجم آرژانتینی راه‌راه پوشان تورین در برابر انتقادات اظهار داشت: ایگواین یک قهرمان است، کسی که دید تک‌تیرانداز در پاهایش دارد. بازیکنان روبات نیستند، آنها هم بالا و پایین دارند، اما شما نمی‌توانید ارزش‌های گونسالو را زیر سئوال ببرید.

خبرگزاری تسنیم: کلودیو رانیری در گفت‌وگو با روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا در پاسخ به این پرسش که «کدامیک از تیم‌های پیشین شما بهترین شانس را برای قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا را دارند؟»، گفت: یوونتوس، اما اتلتیکو مادرید و چلسی را دهم ست‌کم نگیرید. یوونتوس تمامی ویژگی‌های لازم برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا را دارد. اسپورتینگ لیسبون (همگروه بانوی پیر) هم نباید دست‌گم گرفته شود، درست مانند دیگر تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها، اما یوونتوس چیز دیگری است.
رانیری ادامه داد: گلی که ایگواین مقابل میلان به ثمر رساند، بمب‌افکن خالص بود. او توپ را کنترل کرد و با فاصله گرفتن از بازیکن مستقیم خودش با شوتی مرگبار توپ را به تور دروازه میلان چسباند.

وی افزود: اگر یوونتوس در گروه خودش به عنوان دومی برسد، این تنها به خاطر حضور بارسلونا در این گروه است. یوونتوس استارت پیشتازی در لیگ قهرمانان را زده است. آنها شبیه به یک کوسه شبیه هستند که وقتی بوی خون در آب به مشام‌شان می‌رسد، اجازه نمی‌دهند طعمه‌شان فرار کند.  قدرت یوونتوس، شخصیت‌ تیمی آنهاست.

——————-
وبسایت فرارو: در پی تهدیدات متقابل امریکا و کره شمالی در ماه های اخیر که به نقطه بحرانی نزدیک شده است رسانه های جهان بیش از گذشته زندگی در این کشور اسرارآمیز را مورد توجه قرار داده‌اند در این میان وضعیت زنان یکی از سوژه های دائمی است
گفته می شود در گذشته زنان طبقه بالا در ابتدا در منزل پدری و سپس در منزل شوهرانشان محبوس می شدند اما جنگ کره و کشته شدن شمار زیادی از مردان باعث شد زنان مشارکت اجتماعی بالایی پیداکنند و بسیاری از کارها را به عهده بگیرند تا جایی که در این سال ها 55 درصد از نیروی کار این کشور را تشکیل می دهند. بر همین اساس چند سال پیش پیونگ یانگ قانون برابری جنسیتی را در این کشور به تصویب رساند و آنچه عکس ها و تصاویر این کشور نشان می دهد حضور چشم گیر زنان در کارخانه و ادارات گرفته تا نظافت خیابان و حمل بار و کار سخت در مزرعه است. 

گرچه شایعات درباره محدودیت زنان در این کشور همواره شنیده می شد تا آنجا که گفته می شد آنها اجازه پوشیدن شلوار در مکان عمومی را ندارند اما در سال های اخیر با ورود کم و بیش عکاسان و خبرنگاران به این کشور بسته تصویر این کشور تا حدودی تغییر کرد.

وبسایت فرارو: در پی تهدیدات متقابل امریکا و کره شمالی در ماه های اخیر که به نقطه بحرانی نزدیک شده است رسانه های جهان بیش از گذشته زندگی در این کشور اسرارآمیز را مورد توجه قرار داده‌اند در این میان وضعیت زنان یکی از سوژه های دائمی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *