تعداد فوت شدگان بر اثر اعتیاد در کشور + ایموبیله در فهرست خرید زمستانی کونته و چلسی – ره جویان عدالت

خبرگزاری ایرنا: سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد:از ابتدای فروردین تا پایان سهریور ماه امسال یکهزار و 527 نفر بر اثر اعتیاد در کشور جان خود را از دست دادند، این شمار کشته شده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل (1395)یکهزار و 604 نفر بود، 4
بر اساس این گزارش، در نیمه نخست امسال از کل تلفات اعتیاد یکهزار و 337 نفر بر اثر مصرف مواد مخدر و 190 نفر بر اثر مصرف مواد محرک جان خود را از دست داده اند.

در این مدت استان‌های تهران با 349، فارس با 179 و اصفهان با 101 فوتی بیشترین و استان های خراسان جنوبی با 8، مازندران و ایلام هر کدام با 9 و گلستان، سمنان و بوشهر هر کدام با 12 فوتی کمترین آمار تلفات اعتیاد را داشته اند.

در 6 ماهه نخست سال جاری از کل تلفات اعتیاد در کشور یکهزار و 361 نفر مرد و 166 نفر زن بودند. این در حالی است که آمار مردان فوت شده بر اثر اعتیاد در نیمه نخست سال گذشته یکهزار و 451 و تعداد زنان 153 نفر بود.

فوت 1527 نفر بر اثر اعتیاد در کشور 

همچنین در این مدت بیشترین آمار مرگ بر اثر سوءمصرف مواد مخدر با 290 فوتی در مرداد ماه و کمترین آن با 205 فوتی در فروردین ماه ثبت شده است.

این گزارش می افزاید : آمار تلفات اعتیاد در شهریور ماه برابر با 252 فوتی بوده است که 221 نفر از آنان مرد و 31 نفر زن بودند.

خبرگزاری ایرنا: سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد:از ابتدای فروردین تا پایان سهریور ماه امسال یکهزار و 527 نفر بر اثر اعتیاد در کشور جان خود را از دست دادند، این شمار کشته شده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل (1395)یکهزار و 604 نفر بود، 4.8 درصد کاهش یافته است.
——————-
خبرگزاری فارس: از زمانی که چیرو ایموبیله به ایتالیا بازگشت، اوضاع فوتبالش خوب شد.مهاجم تکنیکی که روزگاری در خط حمله تیم آلمانی بورسیادورتموند به بن‌بست خورد و جزو خرید‌های ضعیف نام گرفت، امسال در ۱۰ مسابقه برای لاتزیو رم ۱۳ گل زده است
خبرگزاری فارس: از زمانی که چیرو ایموبیله به ایتالیا بازگشت، اوضاع فوتبالش خوب شد.مهاجم تکنیکی که روزگاری در خط حمله تیم آلمانی بورسیادورتموند به بن‌بست خورد و جزو خرید‌های ضعیف نام گرفت، امسال در ۱۰ مسابقه برای لاتزیو رم ۱۳ گل زده است.
مطابق این گزارش آنتونیو کونته، سرمربی تیم استفموردبریجی نام این گلزن را در فهرست خرید زمستانی‌اش منظور کرده است.

براساس اعلام روزنامه سان، چاپ لندن، این فوروارد ممکن است از اوایل سال نو پیراهن تیم قهرمان لیگ برتر انگلیس را به تن کند.

طبق آخرین تخمین انجام گرفته، تیم آبی‌پوش شهر لندن در صورت خرید وی حدود ۶۰ میلیون یورو باید هزینه کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *