براوو: تیم پرنوسانی داریم + دستگیری تعدادی از اشرار در مرزهای شرقی – ره جویان عدالت

ایسنا: به نقل از رویترز، تیم  ملی فوتبال شیلی در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه عملکرد ناامید کننده ای از خود نشان داده است

او ادامه داد: انتخابی جام جهانی در قاره آمریکا جنوبی سخت از هر جای دیگر است با این حال باید بگویم که از عملکرد خود راضی نیستیم. دو بازی باقیمانده بهترین فرصت است تا توانایی خود را ثابت کنیم. باید در این دو دیدار به پیروزی برسیم تا شانس صعود داشته باشیم.

تیم تور ارزان مالدیو ملی  فوتبال شیلی با 23 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی جای دارد و با تیم پنجم که آرژانتین است تنها یک امتیاز اختلاف دارد.
ایسنا: به نقل از رویترز، تیم  ملی فوتبال شیلی در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه عملکرد ناامید کننده ای از خود نشان داده است.

آنها در دو بازی اخیر خود تن به شکست داده اند و در رده پنجم جدول رده بندی جای دارند.
براوو به انتقاد از عملکرد هم تیمی هایش پرداخت. کاپیتان شیلی تعمیرات گوشی گفت: ما تیم پر نوسانی هستیم و نمی توانیم در همه بازیها در یک سطح ظاهر شویم. اصلا انتظار نداشتم که در دو بازی پیاپی تن به شکست دهیم و حتی یک امتیاز هم به دست نیاوریم. این سناریویی نبود که منتظرش بودم.

——————-
خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس مرزبانی نیروی انتظامی از دستگیری سه نفر از اشرار، تروریست ها و جانیان در طی پنج ماه گذشته خبر داد که در سال های 92 و 93 در مرزهای شرقی مرتکب جنایت شده بودند
سردار قیمت تور برزیل رضایی افزود: این افراد در آن سوی مرز ایران، سکنی داشتند که با رایزنی وزارت امور خارجه این مساله را دنبال می کنیم.

به گفته وی، ایران دارای هشت هزار و 755 کیلومتر مرز بوده که با 15 کشور همسایه است و ارتباط خوبی با کشورهای همسایه خود دارد.:

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: هم اکنون سه نفر از آن ها دستگیر شده اند که جز اشرار و جانیان فراری بودند.

سردار رضایی گفت: تور مشهد هوایی اخیرا تعدادی از اشرار یا گروه های تروریستی که از آن سوی مرزها آمده بودند و در سال 92 و 93 مرتکب جنایاتی شده اند را در مرز مشترک ایران و پاکستان دستگیر کردیم.

خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس مرزبانی نیروی انتظامی از دستگیری سه نفر از اشرار، تروریست ها و جانیان در طی پنج ماه گذشته خبر داد که در سال های 92 و 93 در مرزهای شرقی مرتکب جنایت شده بودند.
سردار قاسم رضایی افزود: سه نفر از افراد دستگیر قیمت تور ایتالیا شده ایرانی و پاکستانی بودند که طی پنج یا شش ماه گذشته موفق به دستگیری آنان شدیم.

وی ادامه داد: متاسفانه دولت پاکستان به منطقه بلوچستان خود اشراف اطلاعاتی ندارد و این منطقه به مامن امن برخی گروه های تروریستی و اشرار تبدیل شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *