هیئت کارشناسی قرارداد توتال را بی‌اشکال دانست + هوا کمی گرم می‌شود – ره جویان عدالت

خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرونده بنیتا گفتک پرونده‌هایی چون پرونده بنیتا به صورت فوق العاده رسیدگی می شود
وی ادامه داد: اما این پرونده‌ها به صورت فوق‌العاده هم در دادگاه و هم در دادسرا با گذاشتن وقت و به سرعت رسیدگی می‌شود؛ طوری که در کمتر از سه هفته کیفرخواست صادر شد و پرونده به دادگاه رفت.

سخنگوی قوه قضاییه درباره امضای قرارداد نفتی با توتال و آیا این قرارداد اشکال دارد یا نه، گفت: هیاتی در قانون پیش‌بینی شده که قراردادها و مذاکرات وزارت نفت را قبل از امضای قرارداد بررسی می کند و نظر می دهد. اما اشکال این است که این قرارداد امضا و نافذ شده بود و بعد به هیات رفت؛ البته هیات پرونده را مطالعه کرده و گفته اشکالی در این قرار داد وجود ندارد.

خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرونده بنیتا گفتک پرونده‌هایی چون پرونده بنیتا به صورت فوق العاده رسیدگی می شود. تشخیص علنی یا غیرعلنی بودن این دادگاه به عهده قاضی است، چون در این پرونده بخاطر برخی مسایل همه موارد را نمی‌توان علنی برگزار کرد.
——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به افزایش غلظت آلاینده ازن در بیشتر مناطق تهران اظهار کرد: احتمال وقوع شرایط نامطلوب کیفی برای گروه‌های حساس طی روز جاری (شنبه 14 مردادماه) وجود دارد
به گفته شهبازی، دمای تهران طی دو روز آینده افزایش جزئی خواهد یافت.

حسین شهبازی در مورد کیفیت هوای تهران در روز جاری (شنبه 14 مردادماه) گفت: وضعیت کیفی هوای برخی مناطق پایتخت طی روز جاری به دلیل افزایش غلظت آلاینده ازن در آستانه شرایط نامطلوب برای گروه‌های حساس خواهد بود و انتظار می‌رود شرایط کیفی هوای سالم تا روز یکشنبه در بیشتر مناطق شهر تهران برقرار شود.

خبرگزاری ایسنا: مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به افزایش غلظت آلاینده ازن در بیشتر مناطق تهران اظهار کرد: احتمال وقوع شرایط نامطلوب کیفی برای گروه‌های حساس طی روز جاری (شنبه 14 مردادماه) وجود دارد.
مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران تاکید کرد: با افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در روز یکشنبه، در برخی ساعات به ویژه شبانگاه وزش باد نسبتا شدید (بزرگی بین 5 تا 8 متر بر ثانیه) از سمت نواحی جنوبی  و جنوب شرقی پیش‌بینی می‌شود. با تداوم این شرایط در روز دوشنبه (16 مردادماه)، وزش باد نسبتا شدید طی برخی ساعات بعدازظهر دور از انتظار نیست.

وی افزود: نتایج حاصل از پیش‌بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران حاکی از برقراری شرایط جوی نسبتا آرام در روز جاری (شنبه) بوده و در برخی ساعات وزش باد مؤثر (بزرگی بین 3 تا 5 متر بر ثانیه) از سمت نواحی جنوبی  و جنوب شرقی انتظار می‌رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *