نتایج اولیه کنکور 96، امروز اعلام می شود + کی‌روش دستور آتش بس داد – ره جویان عدالت

خبرگزاری تسنیم: نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 96، ساعت 18 امروز (یکشنبه 15 مرداد) به صورت کارنامه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اعلام می‌شود
داوطلبان باید پس از مطالعه دفترچه راهنماس انتخاب رشته‌های تحصیلی کد رشته‌های تحصیلی مورد علاقه خود را مشخص و از تاریخ 19 مرداد تا 23 مرداد 96 به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود درج کنند.

آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شوند، می‌توانند برای دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره 2) آزمون سراسری سال 1396 و انجام مراحل انتخاب رشته اقدام کنند.

خبرگزاری تسنیم: نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 96، ساعت 18 امروز (یکشنبه 15 مرداد) به صورت کارنامه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اعلام می‌شود.
دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره 2) هر یک از گروه‌های آزمایشی از عصر چهارشنبه 11 مرداد 96 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفته است.

——————-
خبرآنلاین: دیروز پس از جلسه ای که کارلوس با کفاشیان داشت، رئیس از او خواست مصاحبه نکند. کروش گویا تا دیروز فرصت گرفته بود و از شب گذشته، دستور آتش بس را صادر کرد
بدین ترتیب، کادر فنی تیم ملی استارت دوباره ای برای این دو مسابقه زد. از هفته گذشته فیلم بازی های ترکمنستان آنالیز شد. در چند روز گذشته تمرکز کادر فنی تیم ملی بیشتر روی مشکلات پیش آمد با اسدی و سپس باشگاه استقلال بود. اما روز گذشته کارلوس کروش در جلسه با کفاشیان به این مشکلات پایان داد. بعد از جلسه هم دو دستیار او علیه اسدی حرف هایی مطرح کردند اما کروش در جلسه بعد از ظهر با اعضای کادر فنی اش گفت: «دیگر مصاحبه ای نخواهیم داشت.»

تیم ملی در حال حاضر همچنان با مشکلاتی از جمله زمین تمرینی روبروست. فدراسیون درخواست داده تا ایران سه جلسه تمرینی در آزادی داشته باشد ولی فعلا مسئولان ورزشگاه موافقت نکرده اند. از سوی دیگر مشکل پروایز تیم ملی همچنان پابرجاست و احتمالا ملی پوش ها با پرواز عادی به گوام می روند.

خبرآنلاین: دیروز پس از جلسه ای که کارلوس با کفاشیان داشت، رئیس از او خواست مصاحبه نکند. کروش گویا تا دیروز فرصت گرفته بود و از شب گذشته، دستور آتش بس را صادر کرد. او در این باره گفت: «دیگر هیچکس مصاحبه نمی کند. از این پس تمام تمرکزمان روی بازی های ملی خواهد بود. هر کس هم مصاحبه کرد، جوابش را نمی دهم. کسی هم صحبتی انجام نمی دهد. بازی با ترکمنستان و گوام در پیش است و تنها به این دو بازی فکر می کنیم.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *