رسمی؛ بوفون ۳ جلسه محروم شد + تلاش ۵۰ کشور برای مهار آلودگی پلاستیکی – ره جویان عدالت

ورزش سه: جان لوییجی بوفون، سنگربان ایتالیایی و سابق باشگاه یوونتوس به دلیل اتفاقات دیدار این تیم برابر رئال مادرید 3 دیدار محروم شد
 بوفون در دقایق پایانی دیدار رئال مادرید برابر یوونتوس و هنگامیکه مایکل اولیور خطای بن عطیه روی واسکز را پنالتی اعلام کرد، اعتراض شدیدی به تصمیم داور انگلیسی داشت و همین اعتراض در نهایت باعث اخراج او نیز شد.

رسمی؛ بوفون ۳ جلسه محروم شد

ورزش سه: جان لوییجی بوفون، سنگربان ایتالیایی و سابق باشگاه یوونتوس به دلیل اتفاقات دیدار این تیم برابر رئال مادرید 3 دیدار محروم شد.

حالا یوفا امروز اعلام کرد بوفون 3 دیدار اروپایی از بازی کردن محروم خواهد بود و اگر انتقال او به پاری سن ژرمن قطعی شود، فصل بعد در 3 مسابقه اول این تیم در لیگ قهرمانان قادر به بازی کردن نخواهد بود.

بوقون بعد از اعلام شدن پنالتی به شدت اعتراض داشت و در طول دوران حرفه ای این گلر پرافتخار کمتر شاهد بروز چنین رفتاری از او بودیم و حالا یوفا تصمیم گرفته او را 3 جلسه محروم کند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: گزارش سازمان ملل حاکی از آن است که ۵۰ کشور تصمیماتی را جهت کاهش آلودگی پلاستیکی اتخاذ کرده‌اند
در سراسر جهان اقدامات در نظر گرفته شده برای مقابله با ضایعات پلاستیکی، محرک‌های بسیاری داشته‌ است. در انگلیس، پوشش رسانه‌ای عامل گسترش آن بود است.

علاوه بر این، برخی از سیاست‌های خوب جهت کنترل ضایعات پلاستیکی در بسیاری از کشورها به دلیل عدم اجرای صحیح آن با شکست مواجه شده است.

در گزارش سازمان ملل آمده است سیاست‌های مقابله با زباله‌های پلاستیکی نتایج مختلفی داشته است. در کامرون، کیسه‌های پلاستیکی ممنوع شده و خانوارها به ازای هر کیلو زباله پلاستیکی که جمع آوری می‌کنند باید هزینه پرداخت کنند اما همچنان کیسه‌های پلاستیکی قاچاق می‌شود.

در بسیاری از کشورهای در حال توسعه کیسه‌های پلاستیکی مسیر فاضلاب را مسدود کرده و به جاری شدن سیلاب منجر شده‌اند.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، همچنین در چندین کشور قوانینی برای مقابله با آلودگی‌های پلاستیکی وضع شده اما به درستی اجرا نمی‌شود.

در تعدادی از کشورها استفاده از کیسه‌های پلاستیکی یکبار مصرف ممنوع شده و در برخی از کشورها این ممنوعیت بزودی اعمال می‌شود. با این وجود، کارشناسان هشدار داده‌اند لازم است اقدامات بیشتری برای کاهش سرازیر شدن پلاستیک‌ها به رودخانه‌ها و اقیانوس‌ها انجام شود.

خبرگزاری ایسنا: گزارش سازمان ملل حاکی از آن است که ۵۰ کشور تصمیماتی را جهت کاهش آلودگی پلاستیکی اتخاذ کرده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *