فردا؛ انتخاب دو کاندیدای نهایی شهرداری تهران + مالدینی و اینیستا شایسته گرفتن توپ طلا بودند – ره جویان عدالت

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شورای شهر تهران از انتخاب دوکاندیدای نهایی شهرداری تهران در جلسه فردا خبر داد.

علی اعطا با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه طی امروز و روز گذشته پنج نفر از کاندیدای شهرداری تهران به ارائه برنامه خود پرداختند گفت:‌درجلسه فردا سه شنبه 18 اردیبهشت از میان این افراد، دو نفر به عنوان کاندیدای نهایی انتخاب می ‌شوند و از میان آنها نیز در روز یکشنبه 23 اردیبهشت شهردار تهران انتخاب می‌شود

وی در مورد عدم ابلاغ ممنوعیت ولغو مصوبه برج باغ از سوی معاونت شهرداری به مناطق گفت: طبق آخرین اخبار این مصوبه به مناطق 22 گانه ابلاغ شده است و لازم اجرا برای همه مناطق است.

وی با اشاره به مدت زمانی که این مصوبه ابلاغ نشده بود، گفت: اگر در این مدت پروانه‌ای صادر شده باشد از ادامه فعالیتش جلوگیری خواهیم کرد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شورای شهر تهران از انتخاب دوکاندیدای نهایی شهرداری تهران در جلسه فردا خبر داد.

علی اعطا با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه طی امروز و روز گذشته پنج نفر از کاندیدای شهرداری تهران به ارائه برنامه خود پرداختند گفت:‌درجلسه فردا سه شنبه 18 اردیبهشت از میان این افراد، دو نفر به عنوان کاندیدای نهایی انتخاب می ‌شوند و از میان آنها نیز در روز یکشنبه 23 اردیبهشت شهردار تهران انتخاب می‌شود.

——————-

ایسنا: به نقل از اسپورت، جدال حساس رئال مادرید و بارسلونا در هفته سی و ششم رقابت‌های لالیگا برنده نداشت و بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید
کاپلو، سرمربی پیشین رئال مادرید یکی از تماشاگران ویژه‌ این دیدار بود.

ایسنا: به نقل از اسپورت، جدال حساس رئال مادرید و بارسلونا در هفته سی و ششم رقابت‌های لالیگا برنده نداشت و بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

او بعد از بازی در واکنش به خداحافظی اینیستا از بارسلونا در پایان فصل گفت‌: هم اینیستا و هم مالدینی شایسته کسب توپ طلا بودند. با وجود این دو بازیکن همه فاکتورهای رسیدن به این جایزه بزرگ را داشتند اما در نهایت از رسیدن به آن‌ باز ماندند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *