رئال مادرید، قهرمان نیم فصل دوم فصل لالیگا + ورود سامانه بارشی جدید به کشور – ره جویان عدالت

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال بارسلونا پیش از این قهرمانی‎اش در رقابت‎های لالیگا را مسجل کرده است، آن هم با ۱۵ امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید
رئال در ۱۹ بازی اول در لالیگا نتایجی بسیار ناامیدکننده به دست آورد و تنها ۳۲ امتیاز کسب کرد. هرچند از ماه ژانویه به بعد توانست پیشرفت کند، اما زمانی که دیر شده بود. پیشرفت رئال فقط مختص به امتیازات نبود، این تیم در نیم‎فصل اول ۳۲ گل و در نیمه دوم تا قبل از بازی مقابل ویارئال ۵۷ گل زده بود.

جالب اما اینجاست که رئال مادرید در سه دوره اخیر که قهرمان لیگ قهرمانان شده یعنی در فصول ۱۶-۲۰۱۵، ۱۷-۲۰۱۶ و ۱۴-۲۰۱۳ در نیمه دوم لالیگا از نیمه اول آن موفق‏تر بوده است. همچنین بارسلونا هم در دو دوره اخیر قهرمانی در لیگ قهرمانان همین شرایط را داشته است، یعنی فصل ۱۱-۲۰۱۰ و ۱۵-۲۰۱۴.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال بارسلونا پیش از این قهرمانی‎اش در رقابت‎های لالیگا را مسجل کرده است، آن هم با ۱۵ امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید. اما تیم مادریدی را می‎توان بهترین تیم نیم‌فصل دوم رقابت‎های لالیگا دانست.

رئال در نیمه دوم فصل ۴۰ امتیاز کسب کرده است که این تعداد بیشتر از امتیازاتی است که هر یک از تیم‌‎های دیگر کسب کردند. البته تیم دوم بارسلونا است که تنها یک امتیاز کمتر از رئال مادرید به دست آورده است و اتلتیکومادرید هم با ۳۶ امتیاز تیم سوم است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و اعلام کرد: طی سه روز آینده در برخی نقاط کشور رگبار، رعد و برق و وزش بادهای شدید پیش‌بینی می‌شود
کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد:‌ بعدازظهر امروز در شمال غرب، ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی، ارتفاعات البرز، در برخی مناطق شمال شرق‌ و ارتفاعات کرمان افزایش ابر، وزش باد و گاهی رعد و برق پیش بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: آسمان تهران برای امروز صاف خواهد داشت و بعدازظهر شاهد افزایش ابر خواهیم بود. حداکثر دمای تهران 27 درجه و حداقل دما (فردا صبح) 19 درجه خواهد بود.

خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و اعلام کرد: طی سه روز آینده در برخی نقاط کشور رگبار، رعد و برق و وزش بادهای شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد:‌ با توجه به تقویت سامانه بارشی در روز سه شنبه، گسترده این سامانه علاوه بر مناطق ذکر شده، بخش‌هایی از مرکز و دامنه‌های البرز مرکزی و غربی را در برمی‌گیرد.

وی تصریح کرد:‌ امروز در نوار شرقی کشور وزش شدید باد پیش بینی شده که در برخی مناطق می‌تواند با خیزش گرد و غبار باشد.

وی افزود: فردا (دوشنبه) با ورود سامانه بارشی جدید به کشور ابتدا در شمال غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، ارتفاعات البرز مرکزی و غربی، ارتفاعات کرمان و بخش‌هایی از غرب و مرکز بارش‌ها به شکل رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *