راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی به سبک آمازون + ترامپ در برجام می‌ماند؟ – ره جویان عدالت

خبرگزاری ایسنا: اسبربانک بزرگترین بانک دولتی روسیه از راه‌اندازی آمازون روسی در این کشور خبر داد.

گرمان گراف، مدیرعامل اسبربانک گفت: ما با خرید سهام مجموعه یاندکس مارکت در تلاشیم تا با راه‌اندازی شبکه بزرگ فروش کالا، زمینه افزایش صادرات کالاهای روسی و بازکردن بازار روسیه را برای شرکت‌های خارجی مهیا کنیم
گرمان گراف، مدیرعامل اسبربانک گفت: ما با خرید سهام مجموعه یاندکس مارکت در تلاشیم تا با راه‌اندازی شبکه بزرگ فروش کالا، زمینه افزایش صادرات کالاهای روسی و بازکردن بازار روسیه را برای شرکت‌های خارجی مهیا کنیم.

به گفته وی این بازار بزرگ تجارت آنلاین نسخه‌ای روسی همانند آمازون است که دارای پلت‌فرم برای فروشندگان است و تمامی عملیات‌های مالی، خدمات حمل و نقل و پردازش سفارش کالا با بالاترین کیفیت توسط ما صورت می‌پذیرد که علاوه بر بازار داخلی، تجارت آنلاین بین‌الملی را نیز انجام می‌دهد.

خبرگزاری ایسنا: اسبربانک بزرگترین بانک دولتی روسیه از راه‌اندازی آمازون روسی در این کشور خبر داد.

در ماه اوت سال ۲۰۱۷ میلادی اسبربانک روسیه توانست با پرداخت ۳۰ میلیارد روبل، ۴۵ درصد سهام بزرگترین سایت اینترنتی فروش کالا را در این کشور با نام یاندکس مارکت خریداری کند.
براساس آمار موجود، گردش تجارت اینترنتی در روسیه بیش از یک میلیارد روبل در سال است که با توجه به دسترسی بالای ۸۰ درصدی مردم این کشور به تلفن‌های هوشمند و اینترنت پرسرعت پیش‌بینی می‌شود تا پنج سال آینده به بیش از ۲.۳ تریلیون روبل افزایش یابد.

این مقام روس تاکید کرد: شبکه آنلاین فروش کالای روسی فرصت‌های جدیدی را برای بازار تجارت الکترونیکی، کسب و کارهای کوچک و متوسط فراهم خواهد کرد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: یک قانونگذار نزدیک به ترامپ می گوید که احتمالا در هفته ی آیندهخخ ترامپ از برجام بیرون نخواهد آمد
او گفت:بر اساس گفت‌وگوهایی که با همکاران دموکرات و جمهوری خواه خود داشته ام، فکر می‌کنم این که بگوییم ترامپ در هفته ی آینده از برجاک خارج خواهد شد صحیح نیست.

میدوز افزود:با توجه به اینکه به دنبال مذاکره مجدد در مورد برجام هستیم، فکر می‌کنم در کوتاه مدت این توافق تمدید خواهد شد.حتی با وجود اینکه اعضای این توافق اعلام کرده اند که گزینه ی مذاکره مجدد در دستور کار نخواهد بود.

خبرگزاری ایسنا: یک قانونگذار نزدیک به ترامپ می گوید که احتمالا در هفته ی آیندهخخ ترامپ از برجام بیرون نخواهد آمد.

مقامات کشورمان همواره هشدار داده اند که در صورت خروج آمریکا از برجام ایران گزینه های متعددی پیش رو دارد که از آن ها استفاده خواهد کرد.

مارک میدوز، قانونگذار جمهوری خواه که روابط نزدیکی با دونالد ترامپ دارد در این باره به دیلی بیست گفت که انتظار دارد ترامپ حداقل برای کوتاه مدت در برجام بماند.

هفته ی گذشته امانوئل مکرون و آنگلا مرکل برای گفت‌وگو با ترامپ و قانع کردن او به ماندن در برجام به واشنگتن سفر کردند.

وی تصریح کرد: فکر نمی‌کنم که در هفته ی آینده در زمان ضرب العجل برجام رییس جمهور به طور کلی از توافق هسته ای با ایران خارج شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *