تعداد کاربران تلگرام در روسیه کاهش نیافت + شجاع خشن‌ترین بازیکن پرسپولیس در آسیا – ره جویان عدالت

خبرآنلاین: پاول دوروف پس از گذشت 24 ساعت از فیلتر تلگرام در روسیه گفت تعداد کاربران تلگرام در روسیه کاهش نیافته است
وی تاکید کرد که تنها 7 درصد از کاربران تلگرام روسی هستند و اگر این تعداد نیز کاهش یابند، به دلیل رشد پیام رسان به زودی در ماه‌های آینده شاهد افزایش تعداد کاربران در سایر کشورها خواهیم بود.

خبرآنلاین: پاول دوروف پس از گذشت 24 ساعت از فیلتر تلگرام در روسیه گفت تعداد کاربران تلگرام در روسیه کاهش نیافته است.

وی افزود: علی رغم ممنوعیت شاهد کاهش قابل ملاحظه کاربران نبوده‌ایم، چرا که کاربران روس با استفاده از پراکسی و وی پی ان به پیام رسان وصل شده‌اند.

دوروف قول داد به کسانی که پراکسی و وی پی ان در اختیار کاربران روس قرار می‌دهند با بیت کوین به آنها کمک مالی خواهد کرد. وی نام این کار را «مقاومت دیجیتالی» گذاشت که یک جنبش غیر متمرکز برای آزادی‌های دیجیتالی و پیشرفت در جهانی استوار است.

دوروف در اطلاعیه تلگرامی خود نوشت: ما وعده دادیم که 100 درصد از حریم خصوصی کاربران دفاع کنیم و به همین خاطر تسلیم دولت و سازمان امنیتی روسیه نشدیم.

به گفته دوروف سرورهای تحت کلود نیز باعث شده است تا بخشی از کاربران همچنان به سرویس تلگرام وصل باشند.

——————-

خبرگزاری مهر: شجاع خلیل زاده مدافع میانی آبی پوشان در حالی که یک بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا را به دلیل محرومیت از دست داد و تنها در ۵ بازی به میدان رفت، بیشترین تعداد خطا را در بین بازیکنان این تیم انجام داد و بیشترین تعداد کارت زرد را هم دریافت کرد تا بعنوان خشن ترین بازیکن پرسپولیس شناخته شود
خلیل زاده در مجموع ۵ بازی که برای تیمش به میدان رفت ۱۸ بار مرتکب خطا شد. بعد از وی، وحید امیری با ۱۷ خطا و کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی سرخ پوشان با ۱۴ خطا دیگر بازیکنان پر خطا در این تیم هستند.

تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین بازی خود در مرحله گروهی موفق شد تیم السد قطر را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد و شجاع خلیل زاده یکی از ۳ اخطارش در مرحله گروهی را در این دیدار دریافت کرد.

خبرگزاری مهر: شجاع خلیل زاده مدافع میانی آبی پوشان در حالی که یک بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا را به دلیل محرومیت از دست داد و تنها در ۵ بازی به میدان رفت، بیشترین تعداد خطا را در بین بازیکنان این تیم انجام داد و بیشترین تعداد کارت زرد را هم دریافت کرد تا بعنوان خشن ترین بازیکن پرسپولیس شناخته شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *