محمدرضا رحیمی از زندان آزاد شد + رئال مادرید در سودایِ تکرار رکورد فوق‌العاده خود – ره جویان عدالت

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل زندان‌های استان تهران می‌گوید محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم از زندان آزاد شده است

محمدرضا رحیمی معاون اول دولت محمود احمدی نژاد با رای شعبه 11 دیوان عالی کشور به پنج سال و 91 روز حبس و پرداخت دو میلیارد و 850 میلیون تومان رد مال و یک میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شده بود.

دادسرای عمومی و انقلاب تهران یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که حکم حبس محمدرضا رحیمی اجرا و نامبرده روز جاری به زندان اوین معرفی شد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل زندان‌های استان تهران می‌گوید محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم از زندان آزاد شده است.

مصطفی محبی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: آقای رحیمی 28 اسفند سال 96 با پذیرش آزادی مشروط از زندان آزاد شد.

پرونده محمدرضا رحیمی بدوا” در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شد که هیات قضایی این شعبه او را به 15 سال حبس، پرداخت دو میلیارد و 850 میلیون تومان رد مال و یک میلیارد تومان جزای نقدی محکوم کرده بودند ولی با اعتراضی که به رای شد پرونده به شعبه 11 دیوان عالی کشور رفت و این شعبه با تایید مجازات‌های رد مال و جزای نقدی، 10 سال از مجازات حبس معاون اول دولت احمدی نژاد را کاهش داد.

——————-

ورزش سه: رئال مادرید برای رسیدن به بهترین رکورد گلزنی متوالی خود در لیگ قهرمانان باید در 9 بازی دیگر نیز گلزنی کند

آخرین بار در تاریخ 26 آوریل 2016 بود که کهکشانی ها در خانه منچسترسیتی با تساوی بدون گل متوقف شدند و بعد از آن در هر 25 بازی بعدی خود در لیگ قهرمانان حداقل یک گل را وارد دروازه رقبا کردند.

پیش از این رئال مادرید از تاریخ 3 می 2013 تا 2 آوریل 2014، در 34 بازی متوالی موفق به زدن 95 گل شده بود که بهترین رکورد لیگ قهرمانان محسوب می شود.

2 فینال برابر اتلتیکومادرید و یوونتوس، اسپورتینگ لیسبون، لژیا، ناپولی، آپوئل، تاتنهام، پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ در این مدت قربانی خط حمله رئال مادرید شده اند و کریستیانو رونالدو از 64 گل به ثمر رسیده، در 25 بازی، زننده 27 گل بوده است، 7 گل از بنزما، 3 گل از راموس، آسنسیو، بیل، کاسمیرو و موراتا عملکرد دیگر ستاره های رئال مادرید بوده است.

رئال مادرید در سودایِ تکرار رکورد فوق‌العاده خود

ورزش سه: رئال مادرید برای رسیدن به بهترین رکورد گلزنی متوالی خود در لیگ قهرمانان باید در 9 بازی دیگر نیز گلزنی کند.

 رئال مادرید این هفته در شرایطی به مصاف بایرن مونیخ خواهد رفت که گلزنی در دیدار رفت و در آلیانس آره نا به شدت به افزایش احتمال صعود این تیم کمک خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *