جدایی زوج سرشناس هالیوودی + احتمال وقوع گرد و خاک شدید در سه استان – ره جویان عدالت

 خبرآنلاین: یک زوج هالیوودی دیگر نیز به فهرست ازدواج‌های ناموفق سینمای آمریکا اضافه شدند. جاستین ثرو و جنیفر آنیستون اعلام کردند که مدت زمانی طولانی است که به این نتیجه رسیده‌اند
جنیفر آنیستون سابقه ازدواج ناموفق دیگری را نیز در کارنامه دارد. او پیش از ثرو با برد پیت ازدواج کرده بود که آن ازدواج نیز در سال ۲۰۰۵ به جدایی انجامید. این بازیگر که با بازی در سریال «فرندز» به شهرت رسید بازی در فیلم‌های سینمایی «جایزه‌بگیر» و «من و مارلی»‌ را در کارنامه دارد.

آن‌ها در بیانیه‌ای که درباره جدایی‌شان منتشر شد، اعلام کردند: «به طور معمول علاقه داشتیم که همه چیز را دور از رسانه‌ها و توجه عمومی انجام دهیم اما از آنجا که می‌دانستیم صنعت شایعه‌سازی توان مقاومت ندارد و حتما دست به پیشگویی درباره این رویداد می‌زند خودمان پا پیش گذاشتیم تا حقیقت را بگوییم.»

این دو بازیگر سرشناس در تابستان سال ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند.

 خبرآنلاین: یک زوج هالیوودی دیگر نیز به فهرست ازدواج‌های ناموفق سینمای آمریکا اضافه شدند. جاستین ثرو و جنیفر آنیستون اعلام کردند که مدت زمانی طولانی است که به این نتیجه رسیده‌اند.

——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارندگی در نقاط مختلف کشور از احتمال وقوع گرد و خاک شدید دراستان‌های خوزستان، ایلام و لرستان خبر داد
وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۲۸  بهمن ماه) ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران و گاهی اوقات وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و ۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود. آسمان پایتخت روز یکشنبه (۲۹ بهمن ماه) ابری و در بعد از ظهر همراه با بارش پراکنده خواهد بود. دمای هوا در این روز به ۹ و ۲- درجه می‌رسد.

خبرگزاری ایسنا: مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارندگی در نقاط مختلف کشور از احتمال وقوع گرد و خاک شدید دراستان‌های خوزستان، ایلام و لرستان خبر داد.
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اضافه کرد: در روز یکشنبه ( ۲۹ بهمن ماه) با نزدیک شدن سامانه اصلی،  بارش در شمال غرب و غرب کشور تشدید می‌شود و به تدریج کل نیمه غربی و به صورت پراکنده شمال شرق کشور را در بر می‌گیرد.

احد وظیفه افزود: براساس تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی امروز(۲۷ بهمن ماه) با فعالیت موجی در نیمه غربی کشور، بارش باران در جنوب غرب پیش بینی می‌شود و به‌تدریج غرب،‌ بخش‌هایی از شمال غرب و از بعد از ظهر ارتفاعات البرز شرقی و البرز مرکزی و استان‌های واقع در جنوب البرز و استان‌های شمالی را در بر می‌گیرد.

وی در ادامه گفت: فردا (۲۸ بهمن ماه) بارش باران و برف در این استان‌ها به جز خوزستان ادامه می‌یابد و امکان وقوع گرد و خاک شدید از اواسط روز در استان‌های خوزستان، ایلام و لرستان وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *